CRI >80 10125lm E40 LED Corn Light 360 Degrees 75W AC100-300V
Shenzhen Romanso Electronic Co., Ltd
Contact Now
Brand Name : ROMANSO
Model Number : RMS-360D-K15-75W
Certification : DLC/UL/CUL/CE/ROHS/LM79/LM80
Place of Origin : Shenzhen
MOQ : 1 PIECES LED Corn Light
Payment Terms : Western Union, L/C, T/T
Supply Ability : 10,0000 pcs per month
Delivery Time : 5 working days for samples
Packaging Details : One piece in a box; 6 pieces in a carton
Item Type : E40 LED Corn Light
Lamp Power : 75w
Lamp Luminous Flux : 10125lm
Input Voltage : AC100-300V
CRI : >80
Contact Now
CRI >80 11000lm E40 LED Corn Light 360 Degrees 100W AC100-300V
1. Waterproof IP64 grade;
2. Suitable for sealed/enclosed or IP rated fixture;
3. Compaitible with magnetic ballast;
2. Sumsung / Epistar LED, high lumen output reach 135lm/W;
3. 12W up to 150W with Diameter of 60 / 95 / 140 size;